KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066081
nr 1606 6081
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Ballerinor. Signerad. Olja på pannå, 17x15 cm, yttermått inklusive ram: 26x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:19:33
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud